Számviteli munkatárs – Szállítói csoport (Nyíregyháza)

számiveli_szállítói 1200x400

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk

Nyíregyházára
az alábbi pozícióba:

Számviteli munkatárs-
Szállítói csport

Főbb feladatok:

  • Szállítói számlákkal kapcsolatos könyvelési feladatok teljes körű ellátása, ellenőrzése, elhatárolása
  • Részvétel a napi szintű könyvelési feladatok ellátásában
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás partner cégekkel
  • Főkönyvi és analitikai tételek könyvelése, egyeztetése
  • Részvétel a havi és éves zárási feladatokban

Amit kérünk:

  • Középfokú szakirányú gazdasági végzettséget
  • Számviteli területen szerzet legalább 1-3 év tapasztalatot
  • MS Office (Excel) haladó szintű ismeretét
  • Gyors, magabiztos, pontos munkavégzést
  • Proaktivitást
  • Segítőkészséget, csapatszellemet

Előnyként értékeljük:

  • Felsőfokú szakirányú gazdasági végzettséget
  • Angol nyelvismeretet

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, várjuk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.