Szakács (Budapest)

szakács_budapest_1200x400

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Újonnan nyíló éttermünkbe, az alábbi pozícióba keresünk új kollégát:

 Szakács

Főbb feladatok, munkák:

  • Meleg- és hidegkonyhai ételek elkészítése a konyhafőnök irányítása alapján
  • Az alapanyagok előkészítése, feldolgozása (párolás, főzés, sütés)
  • Ételek elkészítése, adagolása, díszítése, tárolása
  • Segédszemélyzet munkájának összehangolása és irányítása
  • Konyhai berendezések, a kiszolgáló területek stb. felügyelete a biztonságos és higiénikus ételkezelési előírások betartása érdekében
  • Nagy konyhai berendezések üzemeltetése
  • Munkaterület tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Közétkeztetésben való jártasság és tapasztalat
  • Minimum 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Egészségügyi étkeztetésben/cukrászatban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Higiéniai és élelmiszer-biztonsági előírások ismerete
  • Önálló munkavégzés, kreativitás
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Diétás étkeztetésben való jártasság/tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, bejelentett jövedelem, (fizetett szabadsággal)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Professzionálisan felszerelt konyha, igényes munkakörnyezet
  • Stabil, kiszámítható munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil tulajdonosi háttér

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

Szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni: job@medicover.hu.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.