Kontroller (Budapest)

kontroller

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magánegészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Kontroller

Milyen feladatokat kínálunk:

  • Éves üzleti tervezés és időszakos előrejelzések készítése (eredmény és cash flow tervek)
  • Havi, negyedéves és éves pénzügyi, kontrolling jelentések összeállítása
  • Forgalmi riportok készítése
  • Terv-tény elemzések készítése
  • Részvétel az éves zárási és audit folyamatban
  • Hosszútávú üzleti tervek elkészítésében való közreműködés, döntéselőkészítő elemzések készítése, együttműködés a közép- és felsővezetőkkel
  • Időszaki és eseti riportok és elemzések készítése, árazás támogatása
  • Kontrolling riportok fejlesztése, új üzleti riportigények kiszolgálása

Pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség
  • 2-3 éves kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office (Excel) magas szintű ismerete (az interjún tesztelésre kerül)
  • Jó elemző és problémamegoldó készség
  • Gyors, magabiztos, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyként értékeljük:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Biztosítási vagy szolgáltatási szektorban szerzett tapasztalat
  • Visual Basic ismeret
  • SQL ismeret
  • POWER BI ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési csomag
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Foglalkozás jellege:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük, küldje el a “Jelentkezem” gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.