Számviteli munkatárs – Senior anyag- és készletkönyvelő (Nyíregyháza)

anyag- és készletkönyvelő 1200x400

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország legdinamikusabban növekvő magán-egészségügyi Szolgáltatója és Biztosítója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk

Nyíregyházára
az alábbi pozícióba:

Számviteli munkatárs –
Senior anyag- és készletkönyvelő

Főbb feladatok:

  • Anyag- és készletszámlákkal kapcsolatos könyvelési feladatok teljes körű ellátása, ellenőrzése
  • Készlet bekerülési értékének meghatározása
  • Készletfelhasználás nyomon követése
  • Közreműködés évközi leltározási tevékenységben
  • Év végi készlet leltárösszeg megállapítása beszámoló alátámasztásához
  • Készletek analitikus nyilvántartásának egyeztetése főkönyvvel
  • Külső készletnyilvántartó program analitikus egyeztetése vállalatirányítás rendszerben lévő főkönyvvel
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás partnercégekkel
  • Részvétel a havi és éves zárási feladatokban

Amit kérünk:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséget
  • Pénzügyi-Számviteli területen szerzet legalább 3 év releváns tapasztalatot
  • MS Office (Excel) erős-haladó szintű ismeretét
  • Gyors, magabiztos, pontos munkavégzést
  • Proaktivitást
  • Segítőkészséget, csapatszellemet
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességet

Előnyként értékeljük:

  • Angol nyelvismeretet

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a „jelentkezem” gomb megnyomásával.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicover-nek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a cég honlapján érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.