Belső futár (Budapest)

belso-futar-budapest 1200x400

A Medicover Kelet-Közép-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója.

Csapatunk bővítése miatt új kollégát keresünk, a következő pozícióba:

Belső futár

heti 3×5 vagy 3×6 órás bejelentett (megbízásos) munkaviszonyban, 3 hétköznapi munkavégzéssel pl. hétfő-szerda-péntek

Feladatok:

  • A Budapesti Medicover klinika és partnercégek között személygépkocsival való szállítás
  • Átadás-átvétel dokumentációja

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, szolgálatkészség, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, várjuk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb segítségével vagy a job@medicover.hu címre.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.