Alkalmazásüzemeltető (Budapest vagy Nyíregyháza)

alkalmazasuzemelteto-budapest-nyiregyhaza

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Alkalmazásüzemeltető

Feladatok:

  • A Medicover Cégcsoport pénzügyi ügyviteli rendszereinek üzemeltetése, karbantartása
  • Pénzügyi ügyviteli alkalmazások technikai támogatása/oktatása belső felhasználók számára (Level 2 support)
  • Kiemelt szoftveres segítségnyújtás az üzleti/pénzügyi osztályon dolgozók számára
  • Szoftverszállítókkal és a pénzügyi osztállyal való szoros együttműködés (igények egyeztetése és bejelentések kezelése)
  • A Medicover Cégcsoport ügyviteli rendszereinek bővítésében / új rendszerek bevezetésekben való aktív részvétel
  • Interfészek felügyelete és karbantartása
  • Rendszeres verzióváltások / frissítések támogatása, új verziók tesztelése
  • Projektekben való részvétel, egyeztetések lebonyolítása külső és belső szereplőkkel
  • Tudásbázis karbantartása, bővítése
  • Dokumentálás

Elvárások:

  • Minimum középfokú Informatikai végzettség
  • Nagyvállalati pénzügyi rendszerek támogatásában szerzett tapasztalat (pl.: Microsoft Business Central, SAP, Microsoft Dynamics AX)
  • Pénzintézeti/gazdasági/pénzügyi szférában szerzett munkatapasztalat
  • Microsoft Excel magasszintű ismerete
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Rendszerszemlélet
  • Felhasználó központú látásmód
  • Középszintű angol nyelvismeret
  • Rugalmasság
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyként értékeljük:

  • Microsoft SQL lekérdezések futtatásában való jártasság

Amit kínálunk

  • Dolgozói kedvezmények: Egészségbiztosítási kedvezmény, sportolási lehetőség, bankolási kedvezmények, Medicover Optika kedvezmények
  • Nagyvállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Önállóság, felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye

Nyíregyháza vagy Budapest

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje a „Jelentkezem” gomb segítségéve.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.