Szemész (Győr)

A Medicover Magyarország legnagyobb magánegészségügyi szolgáltatója, immár több mint 25 éves múltra tekint vissza.

Ügyfeleinket 12 járóbeteg-szakrendelő várja országosan, valamint laborpontok, fogászati rendelők, optikák és gyógyszertárak. Budapesten járóbeteg-ellátás mellett 44 ágyas mátrix sebészeti osztály, szülészeti klinika, esztétikai klinika és laboratórium áll ügyfeleink rendelkezésére.

Dinamikusan fejlődő, bővülő csapatunkba

SZEMÉSZ SZAKORVOS

kollégát keresünk

Szakmai elvárások:

  • Orvosi diploma, szakirányú szakvizsga
  • Elkötelezettség a minőségi ellátás iránt
  • Páciensközpontú hozzáállás
  • Önálló munkavégzési képesség, precíz munkavégzés, jó kommunikációs készségek

Amit kínálunk:

  • Modern, korszerű felszereltség
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés lehetősége egy dinamikusan fejlődő magánegészségügyi cégcsoportnál

Munkavégzés helye: Győr, Medicover klinika

Berta Judit
+36 20 228 0389
judit.berta@medicover.hu

Az álláshirdetésre való jelentkezéssel Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a cég honlapján érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.

Szemész szakorvos állás - Győri Klinika - Medicover
Elérhetőségek

Üzenjen nekünk!