Vérvételi asszisztens (Budapest)

verveteli-asszisztens-budapest 1200x400

Medicover Egészségközpont Zrt. Magyarország legdinamikusabban fejlődő magán-egészségügyi szolgáltatója.
Tevékenységének bővítése céljából RÉSZMUNKAIDŐS VÉRVÉTELI ASSZISZTENS munkatársat keres BUDAPESTI magánklinikára, járóbeteg ellátásra.

Amit a Medicover kínál

  • Önálló munkavégzés
  • Továbblépési, fejlődési lehetőség a Medicover korszerű fekvő-és járóbeteg-ellátó intézményeiben Budapesten
  • Betanítás, megbecsülés, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Medicover egészségbiztosítási csomag
  • Hétköznapi munkavégzés

Feladatok

  • Vérvétel, mintavétel
  • Vérvételhez kapcsolódó adminisztráció
  • A levett minták szakszerű tárolásának felügyelete
  • A következő napi mintavételre a labor előkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú (HÍD), ápoló (OKJ), diplomás ápoló végzettség
  • Vérvételi rutin
  • Érvényes működési engedély, oltási könyv
  • Felnőtt betegellátásban szerzett gyakorlat
  • Határozott fellépés, igényes megjelenés, jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség, precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny

  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Magán egészségügyi ellátásban, magánlaborban szerzett tapasztalat

Foglalkoztatás jellege
Részmunkaidő – 6 óra/nap

Nappali beosztás (Hétfő – Péntek)

Munkavégzés helye
Budapest XIII. kerület

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével lehet.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a cég honlapján érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.