Konyhai kisegítő, mosogató (Budapest)

konyhai_kisegítő_mosogató_budapest_1200x400

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Éttermünkbe az alábbi pozícióba keresünk új kollégát:

 Konyhai kisegítő, mosogató

Főbb feladatok, munkák:

  • Alapanyagok előkészítése
  • Evőeszközök, edények elmosogatása
  • Munkaterület rendben és tisztán tartása
  • Előkészítéshez szükséges áru mozgatása, pakolása
  • Konyhai berendezések, hűtők, polcok, raktárak tisztántartása
  • HCCP előirt mosogatási vegyszerek használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Egészségügyi étkeztetésben/cukrászatban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Higiéniai és élelmiszer-biztonsági előírások ismerete
  • Önálló munkavégzés, kreativitás
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, bejelentett jövedelem, (fizetett szabadsággal)
  • Professzionálisan felszerelt konyha, igényes munkakörnyezet
  • Stabil, kiszámítható munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil tulajdonosi háttér

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

Szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni: job@medicover.hu.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.