Junior számviteli munkatárs (Budapest)

Junior számviteli munkatárs

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyezésének biztosítása
  • Havi- és éves számviteli zárásokban való részvétel
  • Felmerülő számviteli kérdésekben állásfoglalás
  • Kimutatások, statisztikák elkészítése
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Különböző számviteli projektekben való aktív részvétel

Amit kérünk:

  • Felsőfokú szakirányú gazdasági végzettség
  • Számviteli területen szerzet legalább 1-3 év tapasztalat
  • MS Office (Excel) haladó szintű ismerete
  • Gyors, magabiztos, pontos munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Segítőkészség, csapatszellem
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyként értékeljük:

  • Egészségpénztári, biztosítási, vagy pénzintézeti gyakorlat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési csomag
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje a „Jelentkezem” gomb segítségéve.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.