Erőforrás-tervező/Adatelemző (Budapest)

A Medicover Zrt. folyamatosan bővülő HR csapatába új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Erőforrás-tervező/Adatelemző

Ami az új kolléga feladata lesz:

  • Kapacitás és emberi erőforrás elemzés
  • Szükséges munkaóra meghatározása, garantálása, valamint optimális elosztása
  • Beosztások készítése, módosítások nyomon követése
  • Szabadságtervezés
  • Adatszolgáltatás a munkaügy felé
  • Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Naprakész munkajogi ismeretek, különösen a munkaidőre vonatkozóan
  • Középfokú végzettség
  • Nagyfokú precizitás, pontosság, terhelhetőség
  • Erős monotónia tűrés

Előny:

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Önállóságot, felelősségteljes munkakört,
  • Egy nagyon jó, összetartó csapatot,
  • Támogató vezetőséget,
  • Medicover egészségbiztosítási csomagot.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigény megjelölésével küldje a „Jelentkezem” gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.