Fertőtlenítő-sterilező
2019-12-13
Fogorvos
2020-01-19

Műtőssegéd

A bővülő ágyszámú Medicover Magánkórházba új MŰTŐSSEGÉD kollégát keresünk
hétköznapi munkavégzésre, heti 40 órában

Feladatok

  • Az operáló team tagjainak szakszerű, pontos segítése
  • A műtőbe kerülő páciensek szakszerű kezelése, gondozása
  • A területén elrendelt minőségcélok megvalósítása

 Elvárások

  • Szakirányú végzettség: Műtőssegéd (OKJ)
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Csapatmunka, szervezőkészség
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Kiszámíthatóságot
  • Hosszú távú perspektívát
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit

Munkavégzés helye és jellege

  • Budapest, XIII. Váci út 29. Medicover Kórház.
    Hétfőtől péntekig, heti 40 óra.

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a medical.job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]