Laboratóriumi szakasszisztens
2018-12-15
Bőrgyógyász szakorvos
2019-01-25

Kardiológus szakorvos

Cégünk,  mint Közép-Kelet-Európa vezető magán-egészségügyi szolgáltatója. Folyamatosan bővülő csapatunkba kardiológus szakorvosokat teljes és részmunkaidőben, Alkotás úti Klinikánkra keresünk.

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Korrekt, versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet és eszközök
  • Szervezett munkafolyamatok

Elvárások:

  • Kardiológus szakvizsga
  • Szív ultrahang licence
  • Meggyőző, több éves tapasztalat a saját szakterületen belül
  • Ügyfélorientált attitűd

Munkavégzés helye:

  • Alkotás út

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a medical.job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

1
1
1

Amennyiben az elvégzett laborvizsgálatok térítési díjának összege nem haladja meg a 4 000 Ft-ot,
akkor minimális 4 000 Ft vizsgálati díjat számítunk fel.

ÖsszesenFt