Szenior számviteli munkatárs/Szenior könyvelő (Országosan)

szenior_könyvelő_álláshirdetés_1200x400

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Szenior számviteli munkatárs/Szenior könyvelő

Országosan

Főbb feladatok:

  • A társaságok működésével összefüggő számviteli feladatok ellátása
  • Főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyeztetése
  • Havi- és éves főkönyvi zárásokban való közreműködés
  • Kimutatások, statisztikák elkészítése
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Különböző számviteli projektekben való aktív részvétel

Amit kérünk:

  • Felsőfokú szakirányú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Számviteli területen szerzet legalább 3-5 év releváns tapasztalat
  • Naprakész adózási ismeretek
  • MS Office (Excel) haladó szintű ismerete
  • Gyors, magabiztos, pontos munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Segítőkészség, csapatszellem
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyként értékeljük:

  • Egészségpénztári, biztosítási, vagy pénzintézeti gyakorlatot
  • Angol nyelvismeretet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési csomag
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Pécs, Szeged, Győr, Paks, Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen, Veszprém, Tatabánya, Érd, Sopron, Szombathely, Békéscsaba, Szolnok, Eger
A jelentkezésnél kérnénk feltűntetni, hogy melyik városban szeretnék az állást elvállalni.

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, várjuk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.