Radiográfiai/Mammográfiás röntgen asszisztens (Budapest)

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Radiográfiai/Mammográfiás röntgen asszisztens

Feladatok

  • Röntgen és mammográfiás vizsgálatok elvégzése, a vizsgáló berendezések kezelése
  • A betegvizsgálatokkal kapcsolatos kérdések megválaszolása, pontos tájékoztatás nyújtása
  • Betegvizsgálattal kapcsolatos dokumentációk elkészítése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben (röntgenben/mammográfiában) szerzett legalább 2-3 év gyakorlati tapasztalat
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Nagyfokú önállóság, problémamegoldás
  • Kiváló kommunikációs készség, terhelhetőség

Előnyként értékeljük

  • A társalgási szintű angol nyelvtudást

Amit kínálunk

  • Önálló, felelősségteljes munka Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Továbblépési, fejlődési lehetőség a Medicover korszerű fekvő-és járóbeteg-ellátó intézményeiben Budapesten
  • Stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér
  • Számos dolgozói kedvezmény
  • Medicover biztosítási csomag

Munkavégzés helye

  • Budapesti VI., XIII. kerületi klinikáink.

 Munkaidő

A klinika nyitvatartási rendjéhez igazodóan (hétfő – péntek: 07:00-20:00), heti 40 órában, két műszakban.

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje a „Jelentkezem” gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.

Radiográfiai/Mammográfiás röntgen asszisztens (Budapest) - Medicover
Elérhetőségek

Üzenjen nekünk!