Aktuárius (Budapest)

aktuárius Budapest 1200x400

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magánegészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Aktuárius

Feladatok:

  • a szükséges tőke és tartalékok számítása és azok összeegyeztetése;
  • az alkalmazott módszertan és az alapul szolgáló modellek, valamint a biztosítástechnikai tartalékok számításánál figyelembe vett feltevések megfelelőségének biztosítása;
  • a biztosítástechnikai tartalékok számításához használt adatok elégségességének és minőségének értékelése;
  • termékek díjkalkulációja;
  • a biztosítástechnikai tartalékok évről évre elvégzett számításaiban mutatkozó minden lényeges különbség összehasonlítása és indokolása;
  • a vezetőség informálása a számításának megbízhatóságáról és megfelelőségéről;
  • hétköznapi kockázatvállalási helyzetekről, irányzatokról való visszajelzés küldése, és lereagálása;
  • a kockázatkezelési rendszer hatékony működtetéséhez való hozzájárulás;
  • szabályzatok készítése, felülvizsgálata a kockázatok minimalizálása és a biztosítási kötvények jövedelmezőségének maximalizálása érdekében.

Elvárások:

  • biztosításmatematikai (aktuáriusi) végzettség vagy
    szakirányú felsőfokú – így különösen természettudományi, informatikai, gazdaságtudományi, műszaki képzési területen szerzett egyetemi vagy mesterfokozatú – végzettség és legalább ötéves vezető aktuáriusi vagy tízéves aktuáriusi munkakörben szerzett szakmai gyakorlat;
  • legalább ötéves, biztosítónál vagy viszontbiztosítónál, pénzügyi felügyeletet ellátó szervezetnél, a biztosítók, az aktuáriusok vagy biztosításközvetítők szakmai érdekvédelmi szervénél, biztosításközvetítői tevékenységet folytató gazdálkodó szervezetnél vagy biztosító könyvvizsgálójánál szerzett aktuáriusi szakmai gyakorlat;
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, számítástechnikai érdeklődés;
  • erős elemzőkészség, analitikus gondolkodásmód;
  • kezdeményező, proaktív hozzáállás;
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.

Előny:

  • PL SQL, VBA ismeret

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes feladatkör, teljes vagy részmunkaidős állás;
  • biztonságot jelentő hosszú távú munkakör;
  • fejlődési lehetőség;
  • ösztönző és befogadó csapat, inspiráló csapatmunka és önálló feladatvégzési lehetőség;
  • dinamikusan fejlődő vállalati háttér és kultúra;
  • korrekt, versenyképes jövedelem, laptop, céges mobiltelefon, utazási költségtérítés vidékről történő bejárás esetén.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük küldje el a „Jelentkezem” gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.