Szoftverfejlesztő (Szeged)

blank

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója. Saját ügyviteli szoftverünk 20+ fős fejlesztői csapatát bővítjük ezért új kollégákat keresünk, a következő pozícióba:

Szoftverfejlesztő (back-end/front-end/full-stack)

SZEGED

Feladatok:

  • Meglévő többrétegű alkalmazások továbbfejlesztése
  • Egyedi megoldások tervezése
  • Dokumentációk készítése
  • Unit tesztek írása
  • Hibakeresés, hibajavítás

Elvárások:

  • Min. 3-5 év C# programozási tapasztalat
  • .Net 6 keretrendszer ismerete
  • Agilis módszertanok ismerete
  • Relációs adatbázisok ismerete (MSSQL)
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet

Előnyt jelent:

  • Verziókezelő rendszer ismerete (pl. Git)
  • Entity Framework ismerete
  • WPF, DevExpress ismeret
  • EESZT fejlesztés kapcsán szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Egészségmegőrzési program

Munkavégzés helye:

Szeged

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.

Üzenjen nekünk!

close-link
blank