Key Account Manager (Budapest)

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország legdinamikusabban növekvő magán-egészségügyi szolgáltatója Key Account Manager kollégát keres.

A Medicover Közép-Kelet Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Értékesítési csapatunkat szeretnénk bővíteni az alábbi pozícióban:

Key Account Manager

Főbb feladatok:
– Meglévő ügyfélkör megtartása, portfolió menedzsment
– Ügyfélszerzési és üzletfejlesztési feladatok ellátása
– Ajánlatok összeállítása, tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések és utánkövetés
– Szoros együttműködés a vállalat társosztályaival
– Napi, heti riportok és beszámolók határidőre történő elkészítése

Az ideális munkatárs:
– Kimondottan B2B értékesítésben, elsősorban vállalati ügyfélkör megtartásában szerzett legalább 2-4 éves releváns tapasztalattal rendelkezik
– Felsőfokú végzettsége van
– Eredményorientált, a célszámok kijelölésével jól motiválható
– Kiváló kommunikációs készséggel bír
– Prezentációk tartásában is van gyakorlata
– Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudása van
– B kategóriás jogosítvánnyal és aktív vezetési rutinnal rendelkezik
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak (MS Office)

Mi várja az új kollégát:
– Versenyképes jövedelem
– A magas teljesítményt kiemelkedő jutalékkal ismerjük el
– Medicover egészségbiztosítási csomag
– Kihívásokkal teli feladatok
– Lehetőség a szakmai fejlődésre
– Egy nagyon jó, összetartó csapat
– Támogató vezetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük küldje el a „Jelentkezem” gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.

Key Account Manager - Budapest - Medicover Magyarország
Elérhetőségek

Üzenjen nekünk!