Gyógyszertárvezető (Tatabánya)

gyógyszertárvezető_1200x400

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország legdinamikusabban növekvő magánegészségügyi Szolgáltatója és Biztosítója, mely 13 alkalommal nyerte el a Superbrands és 10 alkalommal a Business Superbrands díjat.

GYÓGYSZERTÁRVEZETŐ

kollégát keresünk a Medicover új, Tatabányán hamarosan megnyíló patikájába

Feladatok:

  • Gyógyszertár operatív vezetése
  • Munkatársak irányítása, motivációja
  • Értékesítési stratégia, folyamat kialakítása és működtetése
  • Készletgazdálkodás
  • Gyógyszertári forgalom és árbevétel növelése
  • Helyettesítések megszervezése
  • Ügyfélpanaszok kezelésében aktív részvétel
  • Szabadságok egyeztetése
  • Gyógyszer-rendelés
  • Expediálás
  • Fogyóanyag és fogyóeszköz rendelés
  • Új kollégák betanítása
  • Karbantartási munkák koordinálása
  • Jelenléti ívek elkészítése, ellenőrzése

Amit várunk:

  • Gyógyszerész végzettség
  • Érvényes működési engedély
  • Min. 3-5 év gyógyszerészi tapasztalat
  • Elkötelezett a minőségi ellátásban
  • Önálló munkavégzési képesség, precizitás
  • Jó kommunikációs készségek

Előny:

  • Vezetői tapasztalat
  • Magánellátásban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Modern, korszerű felszereltség
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés lehetősége egy dinamikusan fejlődő magánegészségügyi cégcsoportnál
  • Változatos Dolgozói kedvezmények (Optika, Fogászat, Egészségbiztosítás, Fitness bérlet)

Munkavégzés helye: Tatabánya

Kérjük fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével küldje el a Jelentkezem gombra kattintva, hogy felvehessünk Önnel a kapcsolatot.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.