Sales Manager
2019-12-18
Adatelemző (Reporting Specialist) Nyíregyházára
2020-01-22

Vezető klinika koordinátor

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója, ellátásszervezője és biztosítója. Budapesti központunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: Vezető klinika koordinátor

Feladatok:

  • Szoros kapcsolattartás a vidéki klinikák vezetőivel; kommunikáció egységesítése
  • A klinikák operatív működésével kapcsolatban belső szabályzatok, eljárási utasítások és protokollok egységesítése, támogatása, betartatása
  • Kihasználtságok, mérőszámok folyamatos figyelemmel kísérése, optimalizációs javaslatok tétele, intézkedések támogatása és végrehajtása
  • Klinikák működésének támogatása, ellenőrzése
  • Medicover standardok betartatása
  • Aktív részvétel, a Medicover operációs területén végrehajtott projektek szervezésében és végrehajtásában
  • Aktív részvétel az új dolgozók kiválasztásában, betanításában
  • A Medicover vidéki partnerhálózatának fejlesztése
  • Szolgáltatási spektrum bővítésére javaslatok tétele

Elvárások:

  • Gazdasági felsőfokú végzettség
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek
  • Erős kommunikációs készség, stratégiai gondolkodásmód
  • Társalgási szintű angol szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Egészségügyben, ápolási és szervezési munkában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési csomag
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munka egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, országos

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]