Takarító / Takarítónő
2020-02-24
Ügyfélkapcsolati munkatárs Nyíregyházán
2020-03-02

Ügyfélkapcsolati munkatárs

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója, ellátásszervezője és biztosítója.

Budapesti csapatunk bővítése céljából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: Ügyfélkapcsolati munkatárs

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munka egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

Feladatok

  • Ügyfelek tájékoztatása a szolgáltatásokkal kapcsolatosan
  • Telefonos, mailes és személyes kapcsolattartás a meglévő Medicover szerződött ügyfelekkel
  • Az ügyfelektől érkező kérdések/kérések megválaszolása
  • Ügyfélkérések egyeztetése a társosztályokkal
  • Ügyfélkezeléssel járó adminisztráció pontos vezetése
  • Proaktív ügyfél kapcsolattartás az üzletfejlesztés elősegítése és a jó kapcsolat fenntartása érdekében

Elvárások

  • Ügyfélkapcsolat tartásban szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Excel program magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Konfliktuskezelési készség

Előny

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Munkavégzés helye

  • Budapest, XIII. kerület

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!