Autóbuszvezető
2019-03-11
Nemzetközi ügyfélkapcsolati munkatárs
2019-03-12

Toborzási munkatárs

A Medicover cégcsoport dinamikusan fejlődő, vezető magán egészségügyi szolgáltató, amely 1998 óta van jelen Magyarországon.
Növekvő cégcsoportunk munkaerőigényének ellátáshoz TOBORZÁSI MUNKATÁRSAT keresünk.

Amit kínálunk

  • Szakmailag inspiráló munkahelyet
  • Versenyképes bérezést

Feladatok

  • Munkaerő – igények egyeztetése a felelős területek vezetőivel
  • Beérkezett létszámigények folyamatos nyomon követése és teljesítése
  • A teljes toborzási és kiválasztási rendszer működtetése, fejlesztése (end-to-end)
  • Hirdetési csatornák működtetése, új lehetőségek felkutatása
  • Jelöltek felkutatása/szűrése adatbázisokban, hirdetések útján, social mediában, direkt megkereséssel és egyéb csatornákon keresztül
  • Interjúszervezés, interjúztatás (személyesen, telefonon, online), jelöltekkel való kapcsolattartás, a folyamatok dokumentálása
  • Riportok, prezentációk, kimutatások készítése.

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú (HR/gazdasági) végzettség
  • 1 – 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Motivált, proaktív személyiség, aki képes egyszerre több feladattal foglalkozni
  • Kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • Eredményorientáltság, dinamizmus
  • Stabil MS Office ismeret
  • Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • valamint a B kategóriás jogosítvány előny

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

1
1
1

Amennyiben az elvégzett laborvizsgálatok térítési díjának összege nem haladja meg a 4 000 Ft-ot,
akkor minimális 4 000 Ft vizsgálati díjat számítunk fel.

ÖsszesenFt