Key account manager
2019-09-21
IT Fejlesztő – Miskolci munkavégzés
2019-10-15

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs Nyíregyházán

Cégcsoportunk Nyíregyházán működő call centerébe telefonos ügyfélszolgálati munkatársat keresünk.

8 órás, bejelentett, határozatlan idejű munkaviszonnyal, hétvégi és ünnepnapokon való munkavégzés nélkül.

Feladatok:

  • Az ügyfélszolgálatra beérkező telefonok protokoll szerinti felvétele, kezelése.
  • Teljeskörű információnyújtás a cég szolgáltatásairól.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).
  • Eredményorientáltság, határozottság, jó stressztűrő képesség.
  • Szabatos kommunikáció.
  • Gyors tanulási készség.
  • Kiegyensúlyozott, magabiztos, nyitott és türelmes személyiség.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahelyet Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál.
  • Odafigyelést és folyamatos támogatást a betanulás időszakára – és azon túl is.
  • Tervezhetőséget, kiszámíthatóságot és tartalmas feladatokat.
  • Önálló, felelősségteljes munkát.
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt.
  • Vidám, barátságos csapatot.
  • Eltérő szakmai háttér esetén a szükséges ismeretek megtanítását.

Előny:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.
  • Telefonos ügyfélszolgálaton/Call Centerben szerzett min. 1-2 éves tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]