Recepciós
2018-11-06

Takarító / Takarítónő

A XIII. kerületi Medicover magánkórházba DÉLUTÁNI TAKARÍTÓT keresünk 8 órában.

Munkaidő: 15-23 óráig(hétfőtől-péntekig)

Feladatok:

  • A rendelők, az egy ágyas kórtermek és a műtők előterének takarítása
  • Tisztítószerek és fogyóanyagok figyelemmel kísérése, pótlása
  • Az orvosok és a nővérek által használatos étkezők és öltözők takarítása
  • A kórház feletti irodaszint takarítása

Elvárások:

  • Igényesség, precizitás, szorgalom
  • Udvarias fellépés, ápolt megjelenés
  • Csapatmunkára való készség
  • Orvosi alkalmasság (ezt a belépéskor a cégünk intézi).

Amit kínálunk:

  • Átlagon felüli környezet
  • Bejelentett munkaviszony
  • Korrekt bérezés
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

  • 1134 Budapest, Váci út 29-31. (Vision Towers Irodaház)

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!