Páciens koordinátor (Recepciós)
2020-05-09
Szenior könyvelő / Vevői csoportvezető (Nyíregyháza)
2020-06-08

Szenior számviteli munkatárs / Szenior könyvelő

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.
Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetési csomag
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

Feladatok

  • A társaságok működésével összefüggő számviteli feladatok ellátása
  • Havi- és éves főkönyvi zárásokban való közreműködés
  • Főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyeztetése
  • Adóbevallások, jelentések, statisztikák elkészítése
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Különböző számviteli projektekben való aktív részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú gazdasági végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Számviteli területen szerzet legalább 3 év releváns tapasztalat
  • MS Office (Excel) haladó szintű ismeret
  • Angol nyelvismeret
  • Gyors, magabiztos, pontos munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Segítőkészség, csapatszellem
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]