Adatelemző (Reporting Specialist) Nyíregyházára
2019-05-17
IT rendszergazda
2019-05-17

Recepciós állás Szegeden

Szegedi járóbeteg klinikánkra keresünk recepciós munkatársat 6 órában.

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munka Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Tovább lépési és fejlődési lehetőségek a Medicover intézményeiben országszerte
  • Egészségmegőrzés

Feladatok:

  • Egészségközpontunkba beérkező páciensek fogadása, eligazítása, valamint informálása a vizsgálatokkal kapcsolatban
  • A bejelentkezési rendszer kezelése
  • Számlázás, pénzkezelés
  • Kapcsolattartás az orvosokkal, a klinikai kollégákkal, valamint a cégcsoport ügyfélkapcsolati munkatársaival

Előny:

  • Felsőfokú végzettség

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (a felsőfokú végzettség előny)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Nagyfokú önállóság, problémamegoldás
  • Kiváló kommunikációs készség, terhelhetőség

Munkarend:

  • Hétköznap, 30 óra/hét, a klinika nyitva tartásához igazítva: H: 12:00-18:00,(kéthetente: 09:00-18:00) K: 07:00-20:00, SZ: 13:00-20:00, Cs: 07:00-19:00

A munkavégzés helye:

  • Szeged

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]