Key account manager
2019-07-11
IT rendszergazda
2019-07-31

Recepciós állás – Győr

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

GYŐRI klinikánkra keresünk bővülés miatt új kollégát az alábbi pozícióba: Magánklinikai recepciós.

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munka Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Tovább lépési és fejlődési lehetőségek a Medicover intézményeiben országszerte
  • Egészségmegőrzés

Feladatok:

  • Magánklinikánkra beérkező páciensek üdvözlése, fogadása és informálása a vizsgálatokkal kapcsolatban
  • Időpontok egyeztetése és rögzítése
  • A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása

Előny:

  • Egészségügyi végzettség

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Folyékony ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Udvarias magatartás, ügyfélorientált attitűd
  • Önállóság és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

A munkavégzés helye és ideje:

  • Medicover Győr
  • Heti 40 óra, a klinika nyitvatartási rendjéhez igazodva
    • Hétfő: 7:00 – 19:00
    • Kedd: 12:00 – 18:00
    • Szerda: 7:00 – 18:00
    • Csütörtök: 7:00 – 18:00
    • Péntek: zárva

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]