Adatelemző (Reporting Specialist) Nyíregyházára
2020-01-22
Páciens koordinátor Pécsen (Recepciós)
2020-02-10

Projekt koordinátor

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország legdinamikusabban növekvő magán-egészségügyi Szolgáltatója és Biztosítója, mely 12 alkalommal nyerte el a Superbrands és 9 alkalommal a Business Superbrands díjat.

Tevékenységünk folyamatos bővítése miatt Projekt koordinátor kollégát keresünk heti 20 órában.

Ami kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet, inspiráló csapat, stabil munkahely Magyarország vezető magánegészségügyi szolgáltatójánál
  • Kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Egészségbiztosítás minden munkavállalónk számára.

Feladatok:

  • Projekttervek előkészítése
  • Ingatlan fejlesztések, átalakítások koordinálása
  • Ingatlan projektek munkálatainak előkészítése
  • Kivitelező, tervező partnereinkkel, hatóságokkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Projektek pénzügyi és műszaki ütemtervének elkészítése, felügyelete, betartatása
  • Alaprajzok, kiviteli tervek elkészítése, illetve annak elkészíttetésében aktív részvétel
  • A kivitelezési munkák koordinálása, folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

  • Építőipari végzettség
  • Legyen üzlethelyiség kialakításban szerzett tapasztalatod (1-3 év)
  • Motiváljanak a kihívások
  • Legyél mobilis (B kategóriás jogosítvány)
  • Eredményorientált, talpraesett, kreatív, proaktív személyiséggel rendelkezz

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]