Jogi előadó/jogtanácsos
2018-12-19
Fit Out Projekt menedzser
2018-12-19

Projekt asszisztens (Ingatlan kivitelezés, fejlesztés)

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója, ellátásszervezője és biztosítója.

Folyamatosan bővülő sikeres magyarországi csapatunkba új munkatársat keresünk Projekt Asszisztens feladatkörben (Ingatlan kivitelezés, fejlesztés)

Ami kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Speciális, egészségügyi vonatkozású mérnöki szakmai tapasztalatszerzés
  • Beruházó csapatában való munkavégzés, barátságos és együttműködő kollégák között
  • Tervezéstől a kivitelezésig tartó szerteágazó, rendkívül érdekes szakmai munka
  • Lehetőség a folyamatos és gyors szakmai fejlődésre, klinikai építőipari szegmenssel való megismerkedés
  • Versenyképes jövedelem

Feladatok:

  • Építész projekt menedzsereink munkájának szakmai jellegű és adminisztratív támogatása az alábbiak kapcsán:
    • Fit-out jellegű ingatlan projektek munkálataiban való részvétel a beruházói csapat tagjaként (klinikák, kórház)
    • meglévő dwg tervrajzok kezelése, egyszerű módosításokkal
    • egyeztetések jegyzőkönyveinek előkészítés
    • beérkező adatok feldolgozása (pl. kimutatások, összesítések)
    • építési projektek dokumentálása fényképekkel és írott formában
    • meglévő adatbázisok feldolgozása és rendszerezése papíron és digitális formában
    • egyszerűbb helyszíni munkálatok megszervezése
    • dokumentációk felülvizsgálata, mennyiségi ellenőrzések elkészítése

Elvárások:

  • Építész- vagy építőmérnöki diploma
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, önálló munkavégzés
  • Gyakorlatias, célorientált szemlélet
  • Rugalmasság, sokoldalúság

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

1
1
1

Amennyiben az elvégzett laborvizsgálatok térítési díjának összege nem haladja meg a 4 000 Ft-ot,
akkor minimális 4 000 Ft vizsgálati díjat számítunk fel.

ÖsszesenFt