Projekt koordinátor
2020-02-03
Szenior számviteli munkatárs / Szenior könyvelő
2020-02-10

Páciens koordinátor Pécsen (Recepciós)

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

PÉCSI klinikánkra keresünk bővülés miatt új kollégát napi 4 órában az alábbi pozícióba: Magánklinikai Páciens Koordinátor.

Feladatok:

  • Magánklinikáinkra beérkező páciensek üdvözlése, fogadása és informálása a vizsgálatokkal kapcsolatban
  • Időpontokra érkező páciensek érkezésének adminisztrálása
  • A munkakörrel kapcsolatos egyéb adminisztratív teendők ellátása
  • Számlázás, fizettetés

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Udvarias magatartás, ügyfélorientált attitűd
  • Önállóság és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magánegészségügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munka Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Tovább lépési és fejlődési lehetőségek a Medicover intézményeiben országszerte
  • Egészségmegőrzés

A munkavégzés helye és ideje:

  • Pécs, Uránváros
  • A klinika nyitvatartási rendjéhez igazodóan délelőtt (7:00-11.20-ig) hétfőtől péntekig.

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]