DevOPS munkatárs
2019-01-22
Recepciós – PAKS
2019-01-27

Online Tartalomszerkesztő

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója.

Online Tartalomszerkesztő kollégát keresünk

Ami kínálunk:

  • Lelkes, innovatív és profi csapat, akikkel még többet el lehet sajátítani szakmáról.
  • Hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál.

Feladatok:

  • A Medicover cégcsoport online felületeinek szerkesztése, fejlesztése (weboldal, közösségi media, blog) ANGOL ÉS FRANCIA nyelven
  •  Szakmai cikkek, bejegyzések, posztok írása és lektorálása
  • Hírlevelek és online tájékoztatók tartalmainak szerkesztése, fejlesztése
  • Szoros együttműködés a marketing osztály kollégáival (új kampányokban, és fejlesztésekben)

 Elvárások:

  • ANGOL ÉS FRANCIA nyelvtudás
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség mindkét nyelven, írásban és szóban egyaránt
  • Felsőfokú végzettség, preferáltan közgazdasági, vagy kommunikáció
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Motivált, proaktív hozzáállás

Előny:

  • Hasonló területen, online marketingben, tartalom szerkesztésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Medicover Eiffel Klinika (VI.) és Medicover Kórház (XIII.)

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

1
1
1

Amennyiben az elvégzett laborvizsgálatok térítési díjának összege nem haladja meg a 4 000 Ft-ot,
akkor minimális 4 000 Ft vizsgálati díjat számítunk fel.

ÖsszesenFt