Toborzási munkatárs
2019-03-11
Online Tartalomszerkesztő
2019-03-19

Nemzetközi ügyfélkapcsolati munkatárs

A Medicover Közép-Kelet-Európa vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Bővülő csapatunkba Nemzetközi ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Szakmailag inspiráló munkahelyet, ahol a jó hangulat és a kreativitás ugyanolyan fontos, mint a tudás
  • Felelősségteljes, kihívásokban gazdag munkakört
  • Betanítást, megbecsülést, dinamikus csapatot, és teljes munkaidős, hosszú távú, stabil munkahelyet.

Feladatok

  • Partneri csatornák működtetése
  • Riportok, havi jelentések készítése
  • Kommunikáció az ügyfelekkel
  • Ügyfélhívások indítása, adminisztrálása, utánkövetése
  • Új nemzetközi partneri kapcsolatok felkutatása
  • Kapcsolatok kiépítése és ápolása, együttműködések kialakítása.

Elvárások

  • Folyékony ANGOL és FRANCIA, vagy ANGOL és NÉMET nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmas, fiatalos, nyitott gondolkodásmód
  • Kiváló tárgyalási- és kommunikációs készség
  • Önállóság, terhelhetőség, precizitás, kreativitás
  • Elkötelezett és lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó szervezőkészség
  • Gyors, eredményorientált gondolkodásmód.

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

1
1
1

Amennyiben az elvégzett laborvizsgálatok térítési díjának összege nem haladja meg a 4 000 Ft-ot,
akkor minimális 4 000 Ft vizsgálati díjat számítunk fel.

ÖsszesenFt