IT Webfejlesztő – Nyíregyházi munkavégzés
2019-09-18
Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs Nyíregyházán
2019-10-14

Key account manager

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi Szolgáltatója és Biztosítója.

Bővülő csapatunkba munkatársat keresünk Key account manager munkakörbe.

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli szakmai munkát és fejlődési lehetőséget
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét
  • Versenyképes jövedelmet
  • Laptopot, mobiltelefont, céges autót

Feladatok

  • Hideghívások generálása, személyes tárgyalások egyeztetése
  • Medicover szolgáltatási csomagok értékesítése, kizárólag vállalati ügyfelek részére
  • Új ügyfelek akvirálása, összhangban a cég stratégiai céljaival
  • Ajánlatok összeállítása, ártárgyalás, szerződéskötés, utánkövetés
  • Szoros együttműködés a cég társosztályaival
  • Heti riportok és beszámolók határidőre történő elkészítése

Elvárások

  • Kimondottan B2B értékesítésben szerzett legalább 3-4 éves releváns tapasztalat
  • Preferáltan kereskedelmi vagy közgazdasági végzettség
  • Kiváló prezentációs készség
  • Belső motiváltság és kitartás
  • Átlagon felüli lelkesedés és kezdeményezőkészség
  • Ügyfél- és eredményorientált szemlélet
  • Határozott és meggyőző tárgyalási készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előny

  • Középfokú aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Budapest

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]