Online Tartalomszerkesztő
2019-09-18
IT Webfejlesztő – Nyíregyházi munkavégzés
2019-09-18

Junior Kontroller

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója.
Csapatunk bővítése miatt keresünk új kollégát a következő pozícióba: Junior Kontroller

Amit kínálunk:

  • Nagyvállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Önállóság, felelősségteljes munkakör

Feladatok:

  • Medicover csoport kontrolling rendszerének működtetése és folyamatos fejlesztése
  • Napi/heti/havi forgalmi riportok készítése
  • Közreműködés a havi és éves cégcsoport szintű zárási feladatokban
  • Terv-tény eltérések elemzése, egyeztetés könyveléssel és társosztályokkal
  • Operatív területi szintű, illetve cégszintű havi beszámoló összeállítása
  • Részvétel a cégcsoport szintű üzleti tervek összeállításában (Budget, Forecast)
  • Rendszeres és ad hoc riportok, elemzések készítése
  • Egyedi árazások készítése

Elvárások:

  • Szakirányú (gazdasági) felsőfokú végzettség
  • MS Excel magas szintű ismerete (teszteljük)
  • Legalább 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Analitikus gondolkodásmód, precíz, pontos munkavégzés

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Visual Basic ismeret

A munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]