Junior Kontroller
2019-09-18
Key account manager
2019-09-21

IT Webfejlesztő – Nyíregyházi munkavégzés

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója.

Nyíregyházi központunkba keresünk új kollégát a következő pozícióba: Webfejlesztő

Ami kínálunk:

  • Nagyvállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Önállóság, felelősségteljes munkakör

Feladatok:

  • Webes alkalmazások tervezésében és fejlesztésében való részvétel
  • Meglévő oldalak fejlesztése, tesztelése, optimalizálása
  • Rendszerintegrációk megvalósítása
  • Teljesítményoptimalizálás
  • Tesztelés és dokumentáció készítése

 Elvárások:

  • Legalább 2 év fejlesztési tapasztalat
  • PHP (5.x vagy 7.x) magas szintű ismerete
  • Adatbázis tervezés, MySQL magas szintű ismerete (Esetenként MsSQL használata)
  • Web, XML / JSON API, AJAX backend fejlesztési tapasztalat
  • HTML, CSS, JS, jQuery ismeret
  • Bootstrap ismerete
  • WordPress ismerete
  • Weboldal optimalizációs ismeretek
  • Pair programming módszertanon alapuló csapatmunka, de önálló munkavégzésre is adódik lehetőség

Előny:

  • Verziókövető rendszerek ismerete

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]