Takarító / Takarítónő
2018-09-05
IT Fejlesztő – Nyíregyházi munkavégzés
2018-11-23

IT rendszergazda csoportvezető

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója.

Csapatunk bővítése miatt új kollégát keresünk, a következő pozícióba:Rendszergazda Csoportvezető

Ami kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Kiemelkedő bérezés
  • Egészségmegőrzési program, céges csapatépítő nap

Feladatok:

  • A Vállalat rendszergazda csoportjának (4 fő) koordinálása, szakmai irányítása
  • IT fejlesztések előkészítése a Management számára, dokumentációk készítése
  • Aktív részvétel a cég informatikai rendszereinek tervezésében, üzemeltetésében
  • IT projektek koordinációja
  • Kapcsolattartás egyéb osztályokkal (központi IT, helyi részlegek)

 Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 3 év IT rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Kiszolgáló és kliens oldali operációs rendszerek, elsősorban MS ismeretek
  • Virtualizációs technológiák ismerete (vmware, Hyper-V)
  • Hálózati ismeretek
  • Nyomtatók, fénymásolók, illetve további perifériák területén szerzett tapasztalat
  • IP telefónia ismeretek
  • Rendszer szintű szemlélet, proaktív gondolkodásmód, nyitottság az új ismeretekre

Előny:

  • Kisebb csoport irányításában szerzett releváns tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Gyártói vizsgák (CISCO, Microsoft)

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII.kerület

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

1
1
1

Amennyiben az elvégzett laborvizsgálatok térítési díjának összege nem haladja meg a 4 000 Ft-ot,
akkor minimális 4 000 Ft vizsgálati díjat számítunk fel.

ÖsszesenFt