IT rendszergazda csoportvezető
2018-11-22
Business Analyst
2018-11-30

IT Fejlesztő – Nyíregyházi munkavégzés

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója.

Csapatunk bővítése miatt Nyíregyházán lévő központunkba új kollégát keresünk, a következő pozícióba: Fejlesztő

Ami kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Kiemelkedő bérezés
  • Egészségmegőrzési program, céges csapatépítő nap

Feladatok:

  • Meglévő többrétegű alkalmazások továbbfejlesztése
  • Egyedi megoldások tervezése
  • Dokumentációk készítése
  • Unit testek elvégzése
  • Hibakeresés, hibajavítás, tesztelés
  • Fejlesztéshez kapcsolódó adatbázis módosítások végrehajtása

 Elvárások:

  • 1 – 2 év C# programozási tapasztalat (WPF, WCF, Entity framework ismerete)
  • .Net 4.5+ keretrendszer ismerete
  • Objektum orientált alapelvek alkalmazása
  • MVVM pattern ismerete
  • Agilis módszertanok ismerete
  • RESTful API (JSON) tapasztalat
  • Relációs adatbázisok ismerete (MSSQL)
  • Adatmodellezési tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Precizitás, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Verziókezelő rendszer használata (TFS, JIRA stb.)
  • DevExpress ismeret
  • ASP.NET MVC technológia ismerete
  • HTML, CSS, JavaScript tapasztalat
  • .Net Core tapasztalat

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

1
1
1

Amennyiben az elvégzett laborvizsgálatok térítési díjának összege nem haladja meg a 4 000 Ft-ot,
akkor minimális 4 000 Ft vizsgálati díjat számítunk fel.

ÖsszesenFt