Autóbuszvezető
2019-08-09
IT Fejlesztő – Nyíregyházi munkavégzés
2019-09-18

Hostess (Recepciós)

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk Hostess munkakör betöltésére.

Amit kínálunk:

  • Korrekt, versenyképes jövedelmet
  • Önállóságot, felelősségteljes munkakört
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit

Feladatok:

  • Magánklinikánkra beérkező páciensek üdvözlése, fogadása és informálása a vizsgálatokkal kapcsolatban
  • Időpontok egyeztetése és rögzítése
  • Műtétre érkező ügyfelek koordinálása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Udvarias magatartás, ügyfélorientált attitűd
  • Önállóság és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség

Munkarend:

  • Két műszak, teljes munkaidőben (Heti 40 óra)

A munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]