Projekt asszisztens (Ingatlan kivitelezés, fejlesztés)
2018-12-19

Fit Out Projekt menedzser

A Medicover Egészségközpont Zrt. budapesti csapatába Projekt menedzser munkatársat keresünk ingatlan fejlesztés és kivitelezés területre.

Ami kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Magyarország vezető magánegészségügyi ellátójánál
  • Kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Feladatok:

  • Ingatlan fejlesztések, átalakítások
  • Ingatlan projektek munkálatainak előkészítése
  • Meglévő kivitelező, tervező, beruházó partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Projektek pénzügyi és műszaki ütemtervének elkészítése, felügyelete, betartatása
  • Beszerzéseknél műszaki tanácsadás, költségvetési kiírások elkészítése, ajánlatok bekérése, tendereken való részvétel
  • Dokumentációk felülvizsgálata, mennyiségi ellenőrzések elkészítése

Elvárások:

  • Építő-, vagy építészmérnöki diploma
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Kivitelezésben szerzett gyakorlat
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség, elhivatottság

Munkavégzés helye:

  • Budapest (a cégcsoport vidéki klinikáira való lejárásokkal

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

1
1
1

Amennyiben az elvégzett laborvizsgálatok térítési díjának összege nem haladja meg a 4 000 Ft-ot,
akkor minimális 4 000 Ft vizsgálati díjat számítunk fel.

ÖsszesenFt