B2B Értékesítő – Hunter
2020-02-18
Takarító / Takarítónő
2020-02-24

Értékesítés támogató menedzser

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Értékesítő csapatunkba keresünk új kollégát a következő pozícióba: Értékesítés támogató menedzser

Amit kínálunk

  • Változatos és érdekes feladatok
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál

Feladatok

  • A Medicover biztosítási csomagok tartalmának ismertetése, prezentációk készítése, prezentálása a cégcsoport ügyfelei részére
  • A vállalati partnerek munkavállalóinak naprakész tájékoztatása az igénybevétel lehetőségeiről, az ellátás folyamatáról
  • A Medicover értékesítési folyamatainak támogatása a B2B szegmensben

Elvárások

  • Biztosításszakmai területen szerzett 3-5 éves releváns tapasztalat (elsősorban egészségbiztosítási területen)
  • Legalább középfokú gazdasági végzettség
  • Prezentációk tartásában, oktatásban szerzett gyakorlat
  • Excel és a PowerPoint programok magabiztos kezelése
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő tárgyaló- és szervezőkészség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Értékesítésben szerezett tapasztalat előny

Munkavégzés helye

  • Budapesti székhellyel, országosan

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!