Beszerzési asszisztens
2019-11-26
Vezető klinika koordinátor
2020-01-10

Sales Manager

A Medicover Zrt. ORVOSDIAGNOSZTIKAI LABORATÓRIUMA Sales Manager Kollégát keres.

Amit kínálunk

  • Önállóságot, felelősségteljes munkakört Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál.
  • Kihívásokkal teli szakmai munkát és fejlődési lehetőséget.
  • Autót
  • Laptopot
  • Mobiltelefont

Elvárások

  • Erős értékesítési attitűd és termékismertetői tapasztalat.
  • Erős kommunikációs és tárgyalási készség.
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés.
  • Egészségügyi végzettség, orvoslátogatói tapasztalat előny.

Feladatok

  • A Medicover laboratórium szolgáltatásainak képviselete.
  • Új üzleti lehetőségek feltárása, új ügyfelek akvirálása.
  • Piac és konkurencia figyelése, elemzés.
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása és fejlesztése a területen.
  • Értékesítési tervek kidolgozása és megvalósítása.
  • Árajánlatok összeállítása.
  • A kereskedelmi tevékenységet fejlesztő ötletek kidolgozása.

Munkavégzés helye

  •  Budapest, XIII. Váci úti központtal, országosan.

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]