Business Analyst
2018-11-30

DevOPS munkatárs

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója.

Csapatunk bővítése miatt Nyíregyházán lévő központunkba új kollégát keresünk, a következő pozícióba: DevOPS munkatárs

Ami kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Kiemelkedő bérezés
  • Egészségmegőrzési program, céges családi nap

Feladatok:

  • Új környezetek telepítése és frissítések alkalmazása
  • A telepítések és frissítések működésének biztosítása, tesztelése
  • Részvétel a telepítés szempontjából lényeges technikai megbeszéléseken
  • Részvétel a változási kérésekben és funkció javításokban
  • Az elvégzett munka dokumentálása
  • Telepítési útmutatók és release specifikus telepítési lépésekről szóló útmutatók készítése és karbantartása
  • IIS szerver konfigurációja
  • Támogatást nyújt a telepítési folyamatban
  • Új verziók validálása a telepítés lépései mentén és az útmutatók, kibocsátási megjegyzések frissítése

 Elvárások:

  • Minimum 2 év releváns, terméktámogatás tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Célorientált
  • Csapatjátékos
  • Jó problémamegoldó készség
  • Proaktív gondolkodás

Előny:

  • Szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

1
1
1

Amennyiben az elvégzett laborvizsgálatok térítési díjának összege nem haladja meg a 4 000 Ft-ot,
akkor minimális 4 000 Ft vizsgálati díjat számítunk fel.

ÖsszesenFt