Recepciós
2019-05-05
Fit Out Projekt menedzser
2019-05-09

Beszerzési asszisztens

A beszerzési munkatársak munkájának aktív támogatásához keresünk Beszerzési asszisztenst központi irodánkba.

Feladatok:

  • A beszerzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése (határidők követése, beszállító partnerek, eszköz és árlisták folyamatos nyilvántartása, aktualizálása, vezetése)
  • Hatékony kétirányú kommunikáció kiépítése a szervezetben együtt dolgozó munkatársakkal
  • Ügyviteli rendszer ismerete, adatainak napra készen tartása, folyamatos frissítése
  • A belső igények fogadása, regisztrálása, hatékony kezelése és közvetítése a beszerzők felé
  • Internetes keresések – eszközök, termékek, szolgáltatások – felkutatásának indítása az elért eredmények riportálása a beszerzők felé
  • Telefonos megkeresések fogadása és indítása
  • A társaság érdekeinek határozott képviselete a külső és belső partnerek felé
  • Tárgyalások adminisztratív és technikai előkészítése
  • Megrendelések, szerződések adminisztratív előkészítése a beszerző munkatársak útmutatásával
  • A szállítók teljesítésének figyelemmel kísérése, késedelem esetén azonnali jelzése
  • Riportok, kimutatások rendszeres készítése a társegységek és a vezetőség számára

Elvárások:

  • Asszisztensi és/vagy adminisztratív feladatkör ellátásában releváns, igazolható 2-3 év munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különös tekintettel magas szintű Excel felhasználói gyakorlattal
  • Költségérzékeny hozzáállás, jó problémamegoldó képesség
  • Proaktív, kezdeményező személyiség
  • Terhelhetőség (folyamatos, jelentős)
  • Önálló munkavégzésre való rátermettség
  • Kulturált megjelenés, kiemelkedően jó kommunikációs és együttműködési készség

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkáltatói hátteret
  • Rugalmas, fiatalos csapatot, modern munkakörnyezetet
  • Önállóságot, felelősségteljes munkát
  • Versenyképes jövedelmet és tanulási, fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye:

  • 1134 Budapest, Váci út 29-31. (Vision Towers Irodaház)

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]