Ügyfélkapcsolati munkatárs Nyíregyházán
2020-03-02

B2B Sales Manager

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország legdinamikusabban növekvő magán-egészségügyi Szolgáltatója és Biztosítója, mely 12 alkalommal nyerte el a Superbrands és 9 alkalommal a Business Superbrands díjat.

  • Szeretne egy stabil, láthatóan folyamatosan fejlődő vállalat tagja lenni?
  • Rendelkezik B2B értékesítésben szerzett releváns tapasztalattal?
  • A „cold call” munkájának alapvető részét képezi?

Amennyiben minden kérdéssel azonosulni tud jelentkezzen hozzánk és erősítse csapatunkat, mint: Sales Manager

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli feladatok, inspiráló csapat
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • A magas teljesítményt kiemelkedő jutalékkal ismerjük el
  • Vállalati gépjármű, magáncélra is használható kerettel
  • Medicover egészségbiztosítási csomag (különböző diagnosztikai és laborvizsgálatok helyben, a legkorszerűbb felszerelésekkel)

Elvárások

  • Kimondottan B2B értékesítésben szerzett legalább 3-4 éves releváns tapasztalata van
  • Munkája alapvető részének tekinti a hideghívásokat
  • Eredményorientált, a célszámok kijelölésével jól motiválható
  • Proaktívan keresi az új ügyfeleket
  • Preferáltan kereskedelmi vagy közgazdasági végzettsége van
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • Magas szintű számítógépes ismeretei vannak (MS Office)

Feladatok

  • Medicover szolgáltatási csomagok értékesítése, kizárólag vállalati ügyfelek részére
  • Új ügyfelek megkeresése hideg hívások formájában, személyes találkozók megszervezése
  • Ajánlatok összeállítása, ártárgyalás, szerződések kötése és utánkövetése, saját portfólió felépítése
  • Szoros együttműködés a cég társosztályaival
  • Heti riportok és beszámolók határidőre történő elkészítése.

Munkavégzés helye

  •  Budapest / országos

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!