Frontend Fejlesztő
2019-02-22
Toborzási munkatárs
2019-03-11

Autóbuszvezető

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója.
Csapatunk bővítése miatt új kollégát keresünk, a következő pozícióba:
Autóbuszvezető kizárólag hétköznapi munkavégzéssel

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál

Feladatok

  • 2 rendelős szűrőbusz vezetése, vidéki szűrésekre
  • Orvosok és nővérek szállítása Budapestről
  • Eszközök és dokumentációk szállítása
  • Busz rendbentartása, ügyintézése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • C kategóriás jogosítvány, D kategóriás vezetési tapasztalat
  • C kategóriás érvényes GKI
  • Legalább 5 éves vezetői gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, szolgálatkészség, megbízhatóság

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

1
1
1

Amennyiben az elvégzett laborvizsgálatok térítési díjának összege nem haladja meg a 4 000 Ft-ot,
akkor minimális 4 000 Ft vizsgálati díjat számítunk fel.

ÖsszesenFt