Fit Out Projekt menedzser
2019-05-09
Recepciós állás Szegeden
2019-05-17

Adatelemző (Reporting Specialist) Nyíregyházára

Csapatunk bővítése miatt Nyíregyházán lévő Call Centerünkbe új kollégát keresünk, a következő pozícióba:

Adatelemző (Reporting Specialist)

A 50 fős call centerünk a Medicover páciensek hívásait fogadja, vizsgálatokra időpontokat rögzít, Medicover szolgáltatásairól felvilágosítást ad.

Ami kínálunk:

  • Nagyvállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Önállóság, felelősségteljes munkakör

Feladatok:

  • Hívás számok figyelése, elemzése
  • Adatok elemzése, figyelése
  • Kimutatások, napi riportok készítése
  • Kapacitás és emberi erőforrás elemzés, tervezés
  • A csoport egyéb adminisztrációs segítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magas szintű Excel ismerete
  • Nagyfokú precizitás, pontosság, terhelhetőség

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a job@medicover.hu email címre vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot!

Kérjük töltse ki űrlapunkat!

close-link
Laborcsomag árkalkulátor

[bt_cc id="5924"]