MR/CT szakasszisztens (Budapest)

álláshirdetés

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő fiatalos csapatunkba új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A páciensfelvétellel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Vizsgálatok lebonyolítása, páciensek támogatása
  • Vizsgáló berendezések szakszerű kezelése
  • A betegvizsgálatokkal kapcsolatos kérdések megválaszolása, pontos tájékoztatás nyújtása
  • Betegvizsgálattal kapcsolatos dokumentációk elkészítése

Szakmai elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben (MR/CT) szerzett legalább 3 év gyakorlati tapasztalat
  • Ügyfél orientált attitűd
  • Nagyfokú önállóság, problémamegoldás
  • Kiváló kommunikációs készség, terhelhetőség
  • A kommunikációs szintű angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Önálló, felelősségteljes munka Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér

Foglalkoztatás jellege

  • A klinika nyitvatartási rendjéhez igazodóan (hétfő – péntek: 07:00-21:00), heti 40 órában, két műszakban.

Munkavégzés helye

  • Medicover Kórház (Budapest, XIII. kerület)

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajz beküldésével, pozíció és bérigény megjelölésével lehet a Jelentkezem gombra kattintva.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.

MR/CT szakasszisztens
Elérhetőségek

Üzenjen nekünk!

close-link