Logisztikai koordinátor (Budapest)

Logisztikai koordinátor

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország legdinamikusabban növekvő magánegészségügyi Szolgáltatója és Biztosítója, mely 13 alkalommal nyerte el a Superbrands és 10 alkalommal a Business Superbrands díjat.

Dinamikusan fejlődő, bővülő csapatunkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Üzletág munkájának adminisztratív támogatása
  • Szállítói túra útvonalak készítése, nyomonkövetése
  • Folyamatos egyeztetés, kapcsolattartás a partnerekkel, szállítókkal
  • Napi statisztikák, kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány, magabiztos autó vezetési tapasztalat
  • Legyen minimum középiskolai végzettséged
  • Magas szintű Excel tudásod (függvények ne jelentsenek gondot)
  • Motiváljanak a kihívások
  • Tudj gyorsan reagálni a változásokra
  • Jó szervezőkészséged legyen
  • Rendelkezz stratégiai gondolkodásmóddal
  • Legyél talpraesett, kreatív, proaktív

Munkavégzés helye: Budapest

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet, inspiráló csapat, stabil munkahely Magyarország vezető magánegészségügyi szolgáltatójánál
  • Kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Egészségbiztosítás minden munkavállalónk számára

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a „jelentkezem” gomb megnyomásával.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicover-nek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a cég honlapján érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.