Laboratóriumi szakorvos/klinikai biokémikus (Budapest)

Laboratóriumi szakorvos / klinikai biokémikus (Budapest)

Medicover Egészségközpont Zrt. Magyarország legdinamikusabban fejlődő magán-egészségügyi szolgáltatója.

A laborvizsgálati minták levételén túl, a Medicover saját orvosdiagnosztikai laboratóriumának köszönhetően több mint 400 különböző vizsgálat és közel 50 célzottan összeállított laborvizsgálati csomag áll ügyfeleink rendelkezésére. Dinamikusan fejlődő, bővülő csapatunkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Laboratóriumi szakorvos/Klinikai Biokémikus

Feladatai lesznek

  • Felelős a nyújtott szolgáltatások minőségéért és a vizsgálati eredmények megbízhatóságáért
  • Felügyeli a laboratórium műszereinek rendeltetésszerű használatát
  • A működő minőségirányítási rendszer felügyelete, az ehhez szükséges személyi, tárgyi feltételek megteremtése
  • Betartja és betartatja a laboratórium működésére vonatkozó előírásokat
  • A vizsgálati eredmények ellenőrzése, jóváhagyása és kiadása
  • Aktív kapcsolattartás partnerekkel, társosztályokkal

Elvárások

  • Orvosi diploma vagy legalább 5 éves tapasztalattal rendelkező klinikai biokémikus szakképesítés
  • Legalább 5-10 éves Orvosdiagnosztikai laboratóriumi tapasztalat
  • Molekuláris genetikai diagnosztikai laborban szerzett tapasztalat előny
  • Önálló munkavégzési képesség, precíz munkavégzés, jó kommunikációs és vezetői készségek

Amit kínálunk

  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Korszerű fekvő-és járóbeteg-ellátó intézményi háttér Budapesten és vidéken
  • Modern felszereltségű labor
  • Medicover biztosítási csomag
  • munkavállalói kedvezmény optikáinkban, gyógyszertárainkban
  • Kedvezményes fitness bérlet és alkalom vásárlási lehetőség

Munkavégzés helye
Budapest, XIII. kerület Váci úti Medicover Kórház

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a „jelentkezem” gomb megnyomásával, vagy közvetlenül a job@medicover.hu email címre várjuk.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicover-nek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a cég honlapján érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.