Gépkocsivezető (Budapest)

blank

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója.

Csapatunk bővítése miatt új kollégát keresünk, a következő pozícióba:

GÉPKOCSIVEZETŐ
(teljes és részmunkaidőben is)
bejelentett munkaviszonyban, hétköznapi munkavégzéssel

Feladatok:

  • A budapesti Medicover klinikák és partnercégek között személygépkocsival való szállítás,
  • Átadás-átvétel dokumentációja.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Részmunkaidő esetén saját személygépjármű
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, szolgálatkészség, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Amortizációs és üzemanyag költségtérítés

Munkavégzés helye: Budapest és környéke

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével a “Jelentkezem” gombra kattintva lehet. Tárgyként tüntesse fel a “Gépkocsivezető” pozíciót.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicover-nek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapunkon érheti el.

Jelentkező adatai:

* Kötelezően kitöltendő/csatolandó.